تزریق ژل و بوتاکس

تزریق ژل و بوتاکس

عنوان:

توضیحات:

تزریق ژل و بوتاکس

بوتاکس چیست؟

بوتاکس یک ترکیب ساخته شده از سمی به نام بوتولینوم است. وقتی حرف از سم زده می شود ممکن است یک مقداری ترسناک به نظر برسد. اما اصلا جای نگرانی نیست! اگر در دز های کنترل شده استفاده شود کاملا بی خطر است. تزریق بوتاکس در زیر پوست، سبب فلج شدن عضلات آن ناحیه و از بین رفتن چین و چروک صورت خواهد شد و ظاهری جوان تر را برای مدتی ایجاد خواهد کرد.

بوتاکس یک داروی تزریقی است که با فلج کردن عضلات باعث از بین بردن خطوط پوستی می‌شود. این دارو از سم بوتولونیوم نوع A ساخته شده که به صورت موقتی باعث فلج شدن عضلات می‌شود. علت اصلی ایجاد چین و چروک‌های متحرک صورت، حرکت عضلات است. پس اگر آن‌ها را فلج کنیم، خطوط صورت هم محو می‌شوند.

تزریق بوتاکس از جمله روش‌های کم‌تهاجمی جوانسازی پوست است و به عنوان روشی ایمن و موثر برای از بین بردن خطوط ظریف و همچنین چین و چروک‌های اطراف چشم بیشترین کاربرد را دارد. البته برای رفع خطوط بقیه‌ی بخش‌های صورت مثل خط اخم یا خطوط افقی پیشانی هم می‌توان از طریق تزریق بوتاکس به پیشانی استفاده کرد.


قبل
بعد


تزریق بوتاکس برای چه افرادی مناسب است؟

تقریبا همه می توانند بوتاکس تزریق کنند. مردم می توانند در اواخر دهه ی ۲۰ یا اوایل دهه ی ۳۰ زندگیشان شروع به به این درمان کنند و در این میان، نگهداری  و مراقیت آن مهمتر است – اگر مسائلی وجود داشته باشد که بتواند با درمان های پزشکی  و یا به هر وسیله ای حل شود، اما هرگز نمی خواهیم شخصیت یک چهره را تغییر دهیم. ایده ما این است که کاری کنیم که بیمار به دنبال همان شخصیت قبلی خود باشد و تحت تاثیر سن نباشد، به جای اینکه زنان خانه دار دنبال سطوح مختلفی از زیبایی باشند.


آیا می‌توان ژل و بوتاکس را همزمان تزریق کرد؟


ترجیحا این دو روش بهتر است در دو جلسه مجزا به فاصله یک هفته انجام شوند. ولی اگر مجبور به تزریق بوتاکس و ژل در یک جلسه هستیم؛ ابتدا باید ژل یا فیلر تزریق شود و سپس تزریق بوتاکس صورت گیرد.
در حالی که بوتاکس عضله را تحت تاثیر قرار می دهد، تزریق ژل، دقیقا همانطور که از نام آن مشخص است استفاده می شود: تا چین و چروک ها را پر کند و یا حتی هر گونه ناسازگاری در حجم روی صورت را از بین می برد. برومند توضیح می دهد: محصولاتی مانند Juvederm یا Restalyine می توانند برای پر کردن و پر حجم کردن لب و چروک های خاص در اطراف صورت استفاده شوند. اگر یک خط خاص یا چین و چروک بسیار عمیق باشد، که با بوتاکس بتوان آن را پر کرد، تزریق ژل می تواند به طور موقت جلوه و نتایج آن را به طور متوسط ۹ ماه کاهش دهد.

کاربردهای تزریق بوتاکس

⦁ درمان تعریق بیش از حد
⦁ بهبود یا درمان میگرن
⦁ رفع لبخند لثه ای
⦁ درمان خط اخم و پیشانی
⦁ بالا بردن ابروها با بوتاکس
⦁ درمان چروک‌های فعال زیر چشم
⦁ درمان خطوط پا کلاغی کنار چشم
⦁ درمان چروک‌های روی بینی
⦁ درمان باز شدن بیش از حد پره بینی
⦁ بالا بردن نوک بینی با بوتاکس
⦁ درمان چروک‌های دور دهان
⦁ درمان برجستگی عضله جونده
⦁ درمان چروک‌های فعال گردن

کاربردهای تزریق ژل

⦁ تزریق ژل گونه یا گونه گذاری
⦁ رفع چین چروک دور چشم، اطراف لب و پیشانی
⦁ درمان خطوط اخم، خنده و خط اندوه
⦁ درمان فرورفتگی شقیقه‌ها
⦁ درمان گودی زیر چشم
⦁ زاویه سازی فک یا کانتورینگ صورت
⦁ برجسته سازی لب
⦁ برجسته سازی چانه


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

دکتر سارا رودگری در شبکه‌های اجتماعی


دکتر سارا رودگری در شبکه‌های اجتماعی