هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی

15 اسفند, 1400 توسط drroudgari20
هزینه-جراحی-بینی-1.jpg

جراحی بینی با هدف زیبایی و درمانی انجام می شود. افرادی که از فرم ظاهری بینی خود رضایت ندارند یا به دلایلی نظیر سانحه یا مشکلات مادرزادی دچار انحراف در بینی و مشکلات تنفسی هستند ، عمل بینی انجام می دهند. این متقاضیان قبل از هر اقدامی سوال اساسی و مهمی درباره هزینه جراحی بینی دارند. در ادامه این مطلب ما به شما عوامل موثر و تاثیر گذار در قیمت عمل بینی را شرح می دهیم. این حق هر مراجعه کننده ای است که بداند بابت چه خدماتی هزینه پرداخت می کند. از این رو در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی چگونه تعیین می شود؟

در طی جلسه مشاوره قبل از عمل زیبایی یا درمانی بینی ، پزشک ساختار و مشکلات بینی را بررسی کرده و مطابق تغییرات مورد نیاز و موارد دیگر قیمت نهایی را اعلام می کند. مواردی که در طی این جلسه مشاوره تعیین و بررسی می شود ، شامل موارد زیر است:

هزینه آزمایش های قبل از عمل

جراح بینی تهران دستور می دهد ، زیباجو آزمایش هایی انجام دهد ؛ این آزمایش ها شامل نوار قلب ، تصویر برداری از بینی و ریه ، آزمایش خون و غیره است. هر کدام از این مراحل نیازمند پرداخت مبالغی جدا است. البته این آزمایش ها تحت حمایت بیمه هستند ؛ در نتیجه زیبا جو می تواند برای انجام آزمایش های لازم از بیمه استفاده کند.

دستمزد جراح

اصلی ترین هزینه جراحی بینی در تهران ، شامل دستمزد پزشک است. جراحان بینی در طی سالیان دراز دانش و مهارت کافی را کسب کرده اند و اکنون عمل های حیاتی زیبایی را به ایده آل ترین شکل ممکن انجام می دهند. طبیعی است که برای این هنرشان دستمزد بالایی دریافت کنند. دستمزد جراحان بینی هر کدام با یکدیگر متفاوت است. برای اطلاع دقیق از دستمزد ، ابتدا پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از آن درباره میزان دستمزد وی اطلاعات لازم را جویا شوید.

هزینه بیهوشی

پزشک بیهوشی برای انجام عمل بینی ، از روش بیهوشی عمومی استفاده می کند. البته در مواقعی نیز ممکن است از دیگر روش های بیهوشی نظیر وریدی یا بی حسی موضعی استفاده کند. در هر حال پزشک بیهوشی وظیفه حفظ ایمنی فرد و عدم احساس درد در بیمار را دارد. بنابراین مبلغی جدا برای پرداخت هزینه ها باید برای آن در نظر گرفت.

هزینه اتاق عمل و تجهیزات

جراح شما ممکن است بیمارستان یا کلینیک خاصی را به شما پیشنهاد دهد. بر حسب انتخاب شما و پزشک ، هر بیمارستان نسبت به ارائه خدمات و تجهیزاتی که دارد ، مبلغ های متفاوتی را از مراجعه کننده دریافت می کند. اتاق عمل عموما از قسمت های مهم یک بیمارستان است که نسبت به تجهیزات ، ابزار ها ، داروها و غیره مبلغ های متفاوتی دارد.

هزینه جراحی بینی بر اساس نوع جراحی

عمل های انجام شده در ناحیه بینی به جهت درمانی نظیر جراحی پولیپ ، عمل بینی شکسته ، مشکلات تنفسی و غیره انجام می شوند. همچنین عمل زیبایی بینی بر اساس تغییرات و جنس بینی هزینه های متفاوتی دارند. در ادامه با هر یک از این روندهای عمل آشنا شوید.

هزینه جراحی بینی

هزینه رینوپلاستی بینی گوشتی (عمل زیبایی بینی گوشتی)

بینی های گوشتی به دلیل ویژگی های ساختاری نظیر ، پوست ضخیم  همچنین غضروف و استخوان نرم ، پروسه تغییر فرم پیچیده ای دارند. در مواقعی نیز برای ایجاد استقامت در ساختار استخوانی آن ها نیازمند استفاده از گرافت هستیم. بنابراین این موارد می تواند پروسه عمل را کمی پیچیده تر کند. از این رو هزینه جراحی بینی گوشتی ممکن است به نسبت شرایط متقاضی افزایش یا کاهش یابد.

هزینه رینوپلاستی بینی استخوانی

افرادی با بینی های استخوانی ، پوست نازک ، ساختمان محکم و عموما طول زیادی در بینی دارند. این جنس بینی ها بهترین نمونه برای عمل زیبایی بینی هستند. اما اگر اندازه بینی خیلی بزرگ باشد ، حفره های بزرگ بینی ، قوز زیاد ، ارتفاع بالا و غیره می تواند تاثیر مستقیمی در افزایش قیمت جراحی بینی استخوانی داشته باشد.

هزینه عمل بینی فانتزی طبیعی

فرم های بینی به سه دسته فانتزی ، نیمه فانتزی و طبیعی تقسیم می شوند. هر کدام از این فرم ها بسته به میزان تغییرات هزینه های جدایی دارند. اما در این میان جراحی بینی فانتزی طبیعی مبلغ بالاتری را دارد. متقاضیان این عمل تمایل دارند فرم بینی آن ها در عین عروسکی بودن  ، طبیعی به نظر برسد و با دیگر اجزای صورت کاملا هم خوانی داشته باشید. این خواسته نیازمند برآورد های بسیاری است و به تخصص و مهارت بالای پزشک نیاز دارد. البته دکتر سارا رودگری جراح بینی حاذقی است که در طی سالیان دراز ، تجربه و دانش زیادی در این زمینه کسب کرده است.

هزینه عمل انحراف بینی

برای رفع انحراف بینی ، تیغه سپتوم را که دچار کجی شده است ، صاف می کنیم. این عمل سپتوپلاستی نیز نام دارد. هزینه جراحی بینی انحرافی به دلیل پروسه درمانی عمل ، تحت حمایت بیمه است. بنابراین متقاضیان نگرانی بابت پرداخت هزینه ندارند.

هزینه پولیپ بینی

پولیپ بینی پروسه عمل سرپایی است و با استفاده از دستگاه آندوسکوپی و بدون ایجاد برش انجام می شود. سادگی این فرآیند ، سبب کم بودن هزینه عمل می باشد. همچنین به دلیل پروسه درمانی که دارد ، تمامی مراحل آن از جمله جراحی ، مشمول حق بیمه می شوند.

هزینه جراحی بینی ترمیمی

جراحی بینی ترمیمی به نسبت عمل اولیه نیازمند دقت بیشتر است و ممکن است پیچیدگی های بیشتری نیز داشته باشد. در طی این عمل گاهی برای ایجاد استقامت ساختار دماغ از گرافت نیز استفاده می کنند. به طور کلی عمل ترمیمی بینی ، زمان و انرژی زیادی از جراح می برد. از این رو مبلغ پرداختی آن نیز به نسبت بیشتر است.

هزینه جراحی بینی در سال 1401

هنوز تعرفه خاصی برای سال 1401 از طرف پزشکان اعمال نشده است. اما از آن جا که در سال جدید شاهد افزایش قیمت در تمامی خدمات درمانی و غیر درمانی هستیم ، احتمال افزایش قیمت عمل های زیبایی از جمله رینوپلاستی زیاد است. اگر می خواهید به طور دقیق از قیمت عمل زیبایی و درمانی بینی در سال جدید آگاه شوید ، پیشنهاد می دهیم از طریق اینستاگرام یا شماره تلفن های موجود در سایت ، با دکتر رودگری ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را از وی یا دستیاران ایشان جویا شوید.

 

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

دکتر سارا رودگری در شبکه‌های اجتماعی


دکتر سارا رودگری در شبکه‌های اجتماعی